автомобільні вогнегасники Can Be Fun For Anyone
автомобільні вогнегасники Can Be Fun For Anyone
Blog Article
Гасові вогнегасники впораються з займанням речовин, які здатні горіти без кисню. При їхньому використанні не варто торкатися до трубки, щоб не відморозити пальці. Порошок використовується для гасіння будь-яких видів загорянь. Спектр застосування піни досить широкий, проте його не варто використовувати поблизу електропроводки та для гасіння лужних металів.
Порошкові вогнегасники: Ці вогнегасники ідеально підходять для тушіння пожеж різних класів, включаючи пожежі з твердими речовинами, рідинами та газами.
Використання таких вогнегасників зазвичай зустрічається там, де важливо зберегти майно або якісь інші речі, що знаходяться в межах осередку займання.
Дізнайтеся про основні причини пожеж в статті від НАІС-Н
Протипожежна експертиза Вінниця та Вінницька область
Знак “+” означає придатність вогнегасника read more для гасіння пожежі цього класу; знак “-” означає непридатність для гасіння пожежі цього класу.
Газові. Поділяються на вуглекислотні та хладонові. У вуглекислотних використовується двоокис вуглецю. У хладонових пристроях заряд містить галогенопохідні вуглеводні.
Ми також пропонуємо швидку доставку по всій Україні, щоб ви могли подбати про безпеку свого дому, авто чи робочого приміщення.
Порошкові. Містять порошкоподібну суміш мінеральних солей із додаванням різних хімічних елементів. Це універсальний вогнегасник, який вважається найбільш ефективним засобом первинного пожежогасіння.
Предмети, речі та об'єкти легко відмити після дії ОТВ названих пристроїв.
Роль захисного одягу та обладнання у пожежній безпеці: відповідальність та функції
Іншою важливою характеристикою є ємність вогнегасника. Це вказує на кількість гасіння, яку вогнегасник може здійснити. Зазвичай, ємність вимірюється в літрах або кілограмах.
За принципом використання, дії з усіма типами вогнегасників схожі і для початку роботи вогнегасника користувачеві необхідно зробити наступні дії:
Зимові ризики у складських приміщеннях: Вогнегасники як частина стратегії пожежної безпеки
Report this page